|

Home

|

Cennik

|

Regulamin

|

Terminy

|

Kontakt

|

Zamówienie

|

wypis z krs

wypisy krs

   
  wypisy z krs
 

sprawdź >>

 
 

krs wypis

 
.

 

Regulamin
 

|

Księgi Wieczyste

|

Krajowy Rejestr Sądowy
 

|

Rejestr Zastawów
 

>> sprawdź aktualne Promocje !!!

Oryginalne odpisy z KW, KRS, RZ z pieczęciami sądu pobierane osobiście z sądu przez Naszych
pracowników, którzy osobiście składają wnioski i odbierają odpisy. Tylko takie odpisy sąd akceptowane przez Banki i Urzędy.
Dostawa Kurierem w 24h - listem w 2-3 Dni - PŁATNOŚĆ przy ODBIORZE lub PRZELEWEM
 
 

Zamówienia realizujemy z całej POLSKI do godz. 14.00 - wysyłka tego samego dnia !

Regulamin określa informacje, zasady korzystania oraz uzyskiwania odpisów za pośrednictwem strony www.wypisy.pl

USŁUGA

Usługa świadczona przez Serwis internetowy Wypisy.pl polega na pobraniu odpisu z Księgi Wieczystej z Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych i KRS na podstawie złożonego zamówienia za pośrednictwem wypełnionego formularza zamówienia na stronie www.wypisy.pl. Na podstawie wprowadzonych danych zamawiającego  w formularzu zamówienia system generuje wniosek o wydanie odpisu, który następnie dostarcza się do Sądu. Uzyskane prawomocne odpisy z Sądu rejestrowego są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (priorytetem) na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

OPŁATY

Za zrealizowane zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie www.wypisy.pl, który szczegółowo określa opłaty za usługę, opłaty sądowe oraz koszty przesyłki.

TERMINY

Zamówienia przyjmujemy przez całą dobę. Odpisy z Księgi Wieczystej i KRS wysyłane są w dniu wydania przez Sąd jeśli zamówienie zostanie wcześniej opłacone. W przypadku zaświadczeń z Krajowego Rejestru Karnego ze względu, że Rejestr KRK nie jest rejestrem jawnym do uzyskania zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego wymagane jest pisemne pełnomocnictwo osoby, której dotyczy zapytanie o udzielenie informacji z KRK. Podpisane pełnomocnictwo należy przesłać na adres podany w potwierdzeniu zamówienia. Korespondencję listową przyjmujemy do godz. 10.00. Zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego wsyłane są po wydaniu zaświadczenia przez Sąd. W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego KORONAWIRUSEM - wirusem wywołującym chorobę COVID-19 i zamknięciem punktów bezpośredniej obsługi interesantów, wszelkie sprawy załatwiane są tylko korespondencyjnie. Termin realizacji zamówień zatem się wydłuży, gdyż jest uzależniony od obsługi większej ilości zgłoszeń i opóźnień w wydawaniu zaświadczeń.Odpisy pobierane są na podstawie numeru Księgi Wieczystej i KRS (w przypadku podania danych nieruchomości i firmy - sprawdzamy zapisy w księdze wieczystej lub w rejestrze KRS) . Bez podania numeru nie możemy zrealizować zamówienia. Jeśli księga jest w migracji lub papierowa zamówienie zostaje zrealizowane gdy księga będzie już dostępna w systemie elektronicznym.

Po uzyskaniu odpisu z sądu i nadaniu przesyłki usługę uznaje się za zrealizowaną. W przypadku gdy odpis z księgi wieczystej posiada powyżej 150 stron termin realizacji może się przedłużyć i jest zależny od sądu wydającego odpis.

Firma kurierska zobowiązana jest dostarczyć przesyłkę z odpisami do Zamawiającego następnego dnia roboczego poza po nadaniu. Serwis Wypisy.pl nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia uzyskania odpisu z powodu awarii  systemu informatycznego sądu wydającego odpis oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Serwis Wypisy.pl nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Odpisy uzyskujemy na podstawie podanych numerów Księgi Wieczystej. Jeśli w zamówieniu zostanie podany stary numer Księgi Wieczystej np. KW 11111 jest to równoznaczne z zamówieniem usługi: uzyskanie elektronicznego numeru Księgi Wieczystej w wysokości 6,15 PLN, który będzie miał postać np. WA2M/00011111/1. Scan odpisu na e-mail wykonujemy tylko jeśli zostanie wybrana przedpłata na konto oraz księga wieczysta posiada do 50 stron . W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w przypadku przedpłaty całość wpłaty zwracamy na konto bankowe.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia na stronie www.wypisy.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu oraz Polityki Prywatnosci zgodnie z RODO. 

 

     

Księgi Wieczyste i KRS Warszawa, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań, Białystok, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Opole, Bydgoszcz, Rzeszów, Przemyśl, Biała Podlaska, Olsztyn, Bielsko, Bielany, Białołęka, Bemowo, Elbląg, Dzierżoniów, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Gryfino, Kalisz, Kielce, Jasło, Koszalin, Konin, Kołobrzeg, Krosno, Kutno, Lubin, Legnica, Łomża, Radom, Kraków, Siedlce, Suwałki, Tarnów, Tarnobrzeg, Wałbrzych, Zielona Góra, Zamość, Włocławek, Chrzanów, Bochnia, Zabrze, Warszawa, Pruszków, Szczecin, Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Wilanów, Ursus, Włochy, Lubin, Włocławek, Radom, Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bielsk Podlaski, Bielsko-Biała, Bolesławiec, Bydgoszcz, Chrzanów, Cieszyn, Czosnów, Częstochowa, Elbląg, Chorzów, Ełk, Kwidzyn, Kielce, Gdańsk, Gliwice, Gniezno, Gorzów Wlkp., Grodzisk Mazowiecki, Grudziądz, Gryfino, Iława, Jarosław, Jastrzębie-Zdrój, Jasło, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kępno, Kętrzyn, Kielce, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Krzeszowice, Kraków, Krosno, Krosno Odrzańskie, Gubin, Kutno, Legionowo, Legnica, Lębork, Lubin, Lublin, Legionowo, Lubliniec, Łask, Łomna, Łomianki, Łęczyca, Łódź, Łomża, Muszyna, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Otwock, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płock, Płońsk, Piaseczno, Poznań, Pruszków, Przasnysz, Przemyśl, Pszczyna, Radom, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rumia, Sanok, Siedlce, Sieradz, Słomniki, Skierniewice, Słupsk, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Sulejówek, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Trzebnica, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Węgrów, Wieliczka, Skawina, Ursynów, Wieluń, Wołominie, Wesoła, Włocławek, Wołomin, Wołów, Wrocław, Wyszków, Zabrze, Zabierzów, Zamość, Zgorzelec, Zielona Góra, Zakopanem, Zwoleń, Żory, Żyrardów, Żywiec.

.
.
 

tagi: księgi wieczyste, odpisy księgi wieczystej, elektroniczna księga wieczysta, odpisy KW, tanie odpisy, odpis księgi wieczystej, wypis z kw

 
 

Created in 2009 all reserved

 
Polityka Prywatnosci | Regulamin